Květen 2013

jdeme cvičit, here we go!!

28. května 2013 v 19:15 | mandy* |  diary
zdravím:)
Tak se zase po dlouhé době ozývám.. A teď už slibuju, že se budu ozývat minimálně jednou za 5 dní! :) Nemůžu to tu tak nechat stát a navíc mi blogování chybí.. No, ale tenhle článek je o něčem jiném. Právě jdu cvičit, takže jsem se ještě předtím rozhodla napsat sem:-) Tákže, dnes jsem toho snědla strašně moc, takže to musím vycvičit a jak jinak než hodinou a půl cvičení! Našla jsem jedno video, budu ho cvičit poprvé, ale mělo by spálit 1000 kalorií, takže snad:-) Jdu na to, držte mi palce!! A na závěr pár fotek + ten workout..:-)


MOTIVACE

21. května 2013 v 22:14 | mandy* |  tips
Ahoj všem:)
Dneska nemám moc čas, ještě si musím jít umýt vlasy a pomalu se půjdu chystat spát, abych ráno vůbec vstala, takže přidám jenom pár obrázků. Napadlo mě, že bych je sem mohla šoupnout, protože některý jsou vážně skvělý. :)) + na začátek přidávám fotku, jak vypadá moje pozadí na počítači, rozhodně věřím, že i taková drobnost jako tohle mi pomůže. Takže zatím! :)


Large

Large

Large

Large

Příkladový jídelníček

19. května 2013 v 10:59 | mandy* |  healthy vs. unhealthy food
Protože ne každý, kdo s hubnutím nebo dietou začíná neví, jaké potraviny jíst, rozhodla jsem se vám sepsat menší jídelníček, který poslouží jako příklad. :) Takových jídelníčků najdete určitě v časopisech a na internetu spoustu, ale většinou jsou to potraviny, které sev normnálních supermarketech ani nedají sehnat. Myslím, že věci, které uvádím já se dají sehnat snadno a nabídne vám je každý obchod. :)

SNÍDANĚ: Müsli s bílým jogurtem či mlékem + ovoce
SVAČINA: Jogurt (nejlepší volbou je samozřejmě nízkotučný:)
OBĚD: Grilovaná losos se zeleninou (ať už syrovou nebo také grilovanou)
SVAČINA: Křehké houstičky s plátkem sýra (max. obsah tuku 30%)
VEČEŘE: Salát (jakýkoli, na internetu najdete jistě spoustu receptů)je to tak snadný, až je to těžký

19. května 2013 v 10:23 | mandy* |  diary
ahoj,
po dlouhé době se vám se ozývám, snad jste tento blog úplně nezavrhli, protože já určitě ne. :) Ale vzhledem k situaci posledních dní jsem celkem v koncích. Napsala bych to tu, ale bohužel je to docela na dlouho a já mám zrovna rozkoukaný film, takže o tom jindy. :) Co nového v mém hubnutí? Můžu 'hrdě' říct, že prozatím byla moje nejvyšší váha na 76 kg, včera večer jsem se vážila a měla jsem přesně 73,5. Do léta to bude minimálně 68, slibuju!! Jinak našla jsem naprosto skvělý workouty, hodím vám odkaz dolů. Jsou krátký, ale mě strašně baví. :) Mimochodem mě na odvolání vzali na obchodní akademii, takže tam od září nastoupím a ještě tam budu znát asi 5 dalších holek. :D Takže, zatím čágo beloo!

summerskinny25: i want this… so i am heading to the gym right now.